Nezastavil nás ani Pezinok !!!

Komplikácie na ceste do Pezinka, neskorý príchod na zápas a tým skrátená rozcvička pravdepodobne zapríčinili ospalý úvod stretnutia z našej strany. Až do 10. minúty sme sa nevedeli presadiť v útoku a aj v obrane sme robili veľké chyby. Stav 4-8 vyjadroval pomer síl na ihrisku. Zmena obrany a výborné zákroky brankára Gombarského navodili zvrat v stretnutí. Chytili sa spojky a výsledok polčasu 16-12 už vyjadroval našu hernú prevahu. V druhom polčase sme podali koncentrovaný, disciplínovaný výkon a s prehľadom doviedli stretnutie do víťazného konca. Všetci hráči si zaslúžia pochvalu za dodržiavanie herných pokynov, ale hlavne za „udržanie chladnej hlavy“ pri často nevyberaných zakrokov a provokáciách súpera. Napriek oklieštenej zostave (chýbali dlhodobo zranený Buvala a pre štúdijné, zdravotné a rodinné problémy Saitz, Malík, Šimko a Sivák) sa naši mladí hráči nezľakli zodpovednosti a dokázali sa presadiť. Veľmi dobre, hlavne v prvom polčase hral Kristián Mudrák a v poslednom čase neustále zlepšujúci sa Michal Macák, ktori zaťažili konto súpera 4 resp. 11 gólmi. Priestor dostali aj chlapci z dorastu, z ktorých sa Marek Noga aj dva krát strelecky presadil. Týmto výsledkom sme si upevnili priebežné prvé miesto. V ďalšom zápase privítame v sobotu – doma, 20.10.2018 o 18.00 nevyspytateľné Vajnory.
Pezinok – MHaK Martin 23-31 (12-16)
Strelci: Macák 11, Palsson 5, Mudrák 4, Klementovič 4, Lode 3, Bíro 2, Noga 2