Muži opäť víťazne

MHáK Martin – ŠKH Agrokarpaty Pezinok 37:28 (20:15)

Po prehre so Stupavou sme sa na tréningoch zamerali na odstránenie chýb, ktoré nás trápili. Po prvý raz v tejto sezóne nastúpil uzdravený Vlado Buvala a hneď sa to prejavilo na lepšom pohybe a vytváraní tlaku na súperovu obranu. V prvom polčase sa ešte neprejavil v koncovke, ale v druhom polčase to už bol jeho strelecký koncert. Do jedenástej minúty súper vzdialiť ešte dokázal držať rozdiel o dva góly, no postupne sme zlepšili obranu a náš náskok vďaka rýchlym protiútokom narástol na päť gólov.
Od začiatku druhého polčasu dostal v bráne príležitosť dorastenec Simon Cerovský a svojimi výbornými zákrokmi nás podržal a naša prevaha bola ešte výraznejšia. Škoda častých vylúčení, ktoré narúšali kombinačnú hru a niekedy aj unáhlené zakončovanie z nepripravených pozícií nás pripravilo o výraznejší rozdiel v skóre.
Do najbližšieho stretnutia s Košicami musíme tieto nedostatky odstrániť, aby sme mohli pomýšľať na dobrý výsledok. Dúfame, že v sobotu 23.3. od 18,30 hodine nás prídu povzbudiť naši priaznivci v čo najväčšom počte a vytvoria tak, ako v tomto stretnutí, výbornú atmosféru, ktorá nám pomôže aby sme boli vyrovnaným súperom favoritovi nadstavbovej súťaže.

Ladislav Bíro, tréner

Leave a Reply

Text Widget

Najnovšie komentáre