Minihádzaná

Hádzanársky klub MHáK Martin si aj v školskom roku 2018/2019 zobral pod patronát rozvoj minihádzanej na základných školách v Martine a blízkom okolí. Oproti minulej sezóne sa rozrástol počet zapojených základných škôl už na 6. Minihádzaná sa realizuje formou krúžkov priamo na základných školách a vedú ju skúsení telocvikári, prípadne kvalifikovaní tréneri. Krúžky minihádzanej sú určené pre chlapcov a dievčatá narodených v rokoch 2008 – 2011.
Deti navštevujúce krúžky budú mať možnosť na základe talentového výberu reprezentovať klub MHáK Martin v Krajskej súťaži chlapcov a dievčat v minihádzanej.

Do krúžku je možné sa prihlásiť na nižšie uvedených školách počas celého roka !!!

Základné školy zapojené do minihádzanej v ročníku 2018/2019

ZŠ A. Dubčeka, Martin

Vedúca: Mgr. Zuzana Biarincová
Tréningy: streda od 13:20 do 15:30 hod.

Spojená škola Vrútky

Vedúca: Mgr. Helena Vargová
Tréningy: štvrtok od 12:30 do 14:30 hod.

ZŠ A. Stodolu, Martin

Vedúca: Mgr. Helena Vargová
Tréningy: štvrtok od 12:30 do 14:30 hod.

ZŠ SNP Sučany

Vedúca: Mgr. Adriana Vrabcová
Tréningy: pondelok od 13:00 do 15:00 hod.

SZŠ T. Zanovita, Martin

Vedúci: Jaroslav Martinů
Tréningy: pondelok od 14:30 do 16:30 hod.

ZŠ Krpeľany

Vedúci: Mgr. Branislav Kaprálik
Tréningy: utorok od 13:15 do 15:15 hod.,
štvrtok od 12:30 do 14:30 hod.

Plán turnajov Krajskej súťaže v minihádzanej

Chlapci
Dievčatá
Dátum turnaja Miesto turnaja Zápasy MHáK (Výsledky/ hrací čas) Poznámka
7.12.2018 Bojnice Pov. Bystrica B  9-6; 15-3,  Bojnice B  11-7; 9-7, Kys. N. Mesto B  7-11; 14-12  
13.1.2019 MHáK Martin Kys. N. Mesto B 11-7, THA Martin B 11-8, Bojnice B 7-10,  Pov. Bystrica B  11-7  
27.-28.1.2019 Kysucké Nové Mesto Bojnice B  6-4, Kys. N. Mesto B  2-10, THA Martin 5-8, Pov. Bystrica B  7-6  
10.-11.2.2019 Čadca Bojnice B  9:20, Čadca 10:20, Pov. Bystrica B  11:05,  Kys. N. Mesto B  11:45  
23.2.2019 THA Martin THA Martin B 9:20,  Pov. Bystrica B  10:20,  Kys. N. Mesto B  11:00,  Kúpele Bojnice B  11:40  
15.3.2019 Považská Bystrica   Nadstavba
23.- 24.3.2019 Hlohovec   Nadstavba
Dátum turnaja Miesto turnaja Zápasy MHáK
15.12.2018 Lehota pod Vtáčnikom (ZŠ) Ban. Bystrica  4-6, Bytča B  7-5, Trenčín C  6-5, Partizánske B  8-9
12.1.2019 Bytča (ŠH Predmier) Trenčín B  10-1, Trenčín C  6-0, Bytča B  3-5, Partizánske B  1-5
27.-28.1.2019 Čadca Trenčín B  10-2, Čadca B  10-7, Trenčín C  11-1, Partizánske B  5-7
10.-11.2.2019 MHáK Martin Partizánske B  9:00, Lehota p. Vtáč.  10:20, Bytča B  11:20, Ban. Bystrica  12:05, Trenčín C  13:20
24.-25.2.2019 Partizánske Ban. Bystrica  9:20, Trenčín C  10:20, Bytča B  11:45, Lehota p. Vtáč.  12:20, Partizánske B  13:05
3.-4.3.2019 Trenčín Partizánske B  9:45, Ban. Bystrica  10:45, Bytča B  11:20, Trenčín C  12:05, Lehota p. Vtáč.  12:20
17.-18.3.2019 THA Martin Partizánske B  9:00, Lehota p. Vtáč.  10:20, Bytča B  11:20, Ban. Bystrica  12:05, Trenčín C  13:20