Naši hráči v reprezentácii !!!

Poslednú dobu nás výnimočne potešilo, že si kvalitné výkony našich hráčov a hráčok všimli aj reprezentační tréneri. Po Šimonovi Fabušovi Pozvánka Fabuš bol do reprezentácie kadetov povolaný aj Jakub Mieščák Pozvánka Mieščák a do reprezentácie predkadetov Bruno Lechan Pozvánka Lechan. Je to výsledok skĺbenia dlhodobej práce trénerov Štefana Kanaloša a Jána Zajaca a snahy hráčov neustále sa zlepšovať a pracovať na svojom hráčskom rozvoji. Gratulujeme hráčom aj trénerom.

Podobný úspech dosiahli aj naše hráčky Barbora Jakubíková a Dominika Brnová Pozvánka Brnová Jakubíková , ktoré boli povolané do reprezentácie predkadetiek. Tento úspech dosiahli pod vedením trénerov Ladislava Malíka a Dušana Kucharika. Aj im všetkým gratulujeme k tomuto peknému úspechu.

Všetkým hráčom prajeme, aby si svojou tvrdou tréningovou prácou udržali pozornosť reprezentačných trénerov aj do budúcnosti. Je potrebné pripomínať, že v tímovom športe úspech jednotlivcov závisí od dobrej práceu a podpory celého tímu. Preto očakávame, že uvedení hráči a hráčky svojím príkladom potiahnu celé svoje družstvo k stále lepším výkonom a tak sa odvďačia družstvu za podporu, ktorá im pomohla dostať sa do reprezentácie.

Stanislav Nepela

 

Leave a Reply

Text Widget

Najnovšie komentáre