Prvé víťazstvo starších žiakov

V sobotu nastúpili naši starší žiaci na dvojzápas v športovej hale v Prievidzi, kde nastúpili proti rovesníkom z Kysuckého Nového Mesta a proti domácim Bojniciam.

Zápas proti Kysuckému Novému Mestu sa začal odvíjať v svižnom tempe. Naši hráči si vytvorili množstvo streleckých príležitostí, ktoré ale skončili na brankárovi. z následných protiútokov si súper vytvoril mierny náskok, ktorý si udržoval a postupne zvyšoval kombinačnou hrou. Aj napriek nepriaznivému vývoju hry chlapci nepoľavili a zahrali množstvo pekných a hlavne umných herných situácií, zakončených gólom. Herná nedisciplinovanosť a prísnosť rozhodcov k faulom vyústila k početným vylúčeniam, čo vo veľkej miere znížilo našu kvalitu výkonov a hernú pohodu.

MHáK Martin – HO MŠK KNM 19:35 ( 11:17 )
strelci: Matia 8, Jesenský 4, Rybár 2, Zaťko 1, Svitač 1, Lovecký 1
Brankár: Andrej Kapusta – celý zápas

Po krátkej prestávke sme nastúpili na ďalší zápas proti domáci Bojniciam. Poučený hrou s Kysuckým Novým Mestom začali naši hráči dôraznejšie pristupovať k vzájomným súbojom a presným prihrávkam a strelám. Vytvorili si náskok, ktorý už súper nedotiahol. Veľmi sa na priebehu stretnutia prejavila psychická výhoda priebežného výsledku, kedy sa hráči navzájom povzbudzovali k dobrým výkonom. Dávali si pozor na fauly, neoslabovali kolektív a častým striedaním si zabezpečili rovnomerné rozloženie síl počas celého zápasu.

HK Kúpele Bojnice – MHáK Martin   19:27   ( 9:15 )
strelci: Matia 15, Zaťko 5, Rybár 3, Lovecký 2, Jesenský 2
Brankár: Andrej Kapusta – celý zápas

Leave a Reply

Text Widget

Najnovšie komentáre